Pošlete svůj vzkaz lásky a naděje

Tato stránka je svědectvím o lásce, bolesti, radosti a naději pro nás všechny, kteří prožíváme mnohé bolesti i radosti spojené s mateřstvím a rodičovstvím. Je to místo, kde můžeme sdílet naše vzkazy pro děti, které přišly na svět dříve než se očekávalo, nebo nás opustily příliš brzy. Zanechte zde svůj vzkaz, vzpomínku, dík, prosbu či modlitbu a spojte se s komunitou, která rozumí tomu, co prožíváte.

Dne 15. 11. 2023 přesně v 11 hodin všechny Vaše vzkazy odešleme do TV Noe ke zpracování (samozřejmě jen ty, u kterých jste k tomu dali souhlas). V sobotu 18. 11. od 16.30 hodin budou pak promítány na informační liště v rámci přímého přenosu ze mše svaté na Vyšehradě.

Do odeslání vzkazů zbývá:

  • 00dní
  • 00hodin
  • 00minut

Vzkaz do Nebe

Tato stránka vznikla na vyjádření naší pospolitosti a podpory rodinám s traumaty mateřství a rodičovství jako doprovodný projekt ke Mši za předčasně narozené děti, konané u příležitosti Světového dne předčasně narozených dětí na Vyšehradě, která se letos v listopadu bude konat již po desáté. Před čtyřmi lety byl poprvé přímý přenos obřadu vysílán také Rádiem Proglas a TV Noe a společně jsme se modlili za Vaše vzkazy, modlitby a přání.

Je svědectvím o lásce, bolesti, radosti a naději pro nás všechny, kteří prožíváme mnohé bolesti i radosti spojené s mateřstvím a rodičovstvím. Je to místo, kde můžeme sdílet naše vzkazy pro děti, které přišly na svět dříve než se očekávalo, nebo nás opustily příliš brzy. Zanechte zde svůj vzkaz, vzpomínku, dík, prosbu či modlitbu a spojte se s komunitou, která rozumí tomu, co prožíváte.

A letošní rok? Jsme stále s Vámi. Přijměte naše pozvání na mši svatou za předčasně narozené děti, která se letos uskuteční v sobotu 18. 11. 2023 od 16.30 hodin opět v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě. Pojďme společně sdílet naši radost i bolest, ať již osobně nebo prostřednictvím rádia či televize.

Napište vzkaz

Pište svoje Vzkazy do Nebe. Modlitbou voláme to, co je pro nás důležité, ale pojďte vykřičet i svoji bolest a potěšit se radostí, kterou prožíváte. Můžeme spolu sdílet i vzpomínku na děti, které na svět nepřišly nebo odešly příliš brzo. Mnohé z nich nemají ani hrob, pomníček, u kterého se můžeme zastavit, truchlit. Mnozí z nás neměli možnost se se svým miminkem rozloučit. Sdílet svoji bolest, radost a naději s druhými.